پاسخ یاوه‌گویی مقامات آمریکایی را در میدان‌های عمل می‌دهیم

[ad_1]

به گزارش نویدتهران،سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با تاکید بر استمرار تلاش ایران در بیرون راندن بیگانگان از منطقه گفت: پاسخ یاوه‌گویی مقامات آمریکایی را در میدان‌های عمل می‌دهیم.
سردار سرتیپ پاسدار «سید مسعود جزایری» سخنگوی ارشد نیروهای مسلح با اشاره به سخنان اخیر مقامات آمریکایی اظهار داشت: آن‌‍‌ها به شکل کودکانه‌ای هر از گاهی آرزوهای خود را در مورد ایران تکرار می‌کنند. این در حالی است که جمهوری اسلامی ایران در چارچوب اهداف و سیاست‌های تعریف شده خود، بیرون راندن بیگانگان از منطقه را به طور مستمر ادامه می‌دهد و در پیمودن این راه مقدس کمترین تردیدی ندارد.

وی افزود: رویاهای مضحک آمریکایی‌ها در مورد سرنگونی جمهوری اسلامی ایران، غیر از هذیان‌های آشفته چیز دیگری به حساب نمی‌آید و ما از اینکه آن‌ها اینگونه خود را مشغول کرده‌اند، هیچ نگرانی نداریم.

سردار جزایری در ادامه تأکید کرد: کشوری که به مردم و جامعه انقلابی و رشدیافته خود متکی است، تحت تأثیر بوق‌های تبلیغاتی و عملیات روانی و یا توپ و تانک دشمن قرار نمی‌گیرد.

سخنگوی ارشد نیروهای مسلح در قسمت دیگری از سخنانش، در مورد تحریم‌های جدید آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران گفت: برنامه‌هایی داریم که خسارت آن برای آمریکا از فراوانی زیادی برخوردار است.

[ad_2]

لینک منبع

دسته‌هادسته‌بندی نشده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *