وزیر بهداشت وارد کابل شد

[ad_1]

به گزارش نویدتهران،دکتر هاشمی که به منظور تقویت روابط ایران و قرقیزستان به این کشور سفر کرده بود، بعد از پایان سفر دو روزه به این کشور، برای امضای چندین سند همکاری در حوزه سلامت وارد کابل پایتخت افغانستان شد.

دکتر سید حسن هاشمی در سفر به افغانستان ضمن ملاقات با دکتر فیروزالدین فیروز وزیر بهداشت این کشور، تفاهم نامه های همکاری مشترک ایران و افغانستان در حوزه سلامت را امضاء خواهد کرد.

براساس این گزارش وزیر بهداشت در سفر به افغانستان چندین سند همکاری در زمینه های انتقال خون، دارو، آموزش پزشکی بهداشت عمومی و گردشگری سلامت با همتای افغانستانی خود امضاء خواهد کرد .

گفتنی است در سفر به افغانستان نیز دکتر پور فتح الله رییس سازمان انتقال خون کشور، دکتر دیناروند رییس سازمان غذا و دارو، دکتر ایازی معاون امور اجتماعی وزیر بهداشت، دکتر استاد رییس دانشگاه مجازی، دکتر اکبری قائم مقام معاونت آموزشی وزارت بهداشت و روسای دانشگاههای علوم پزشکی بیرجند و زابل، دکتر گویا رییس مرکز مدیریت بیماریهای وزارت بهداشت و دکتر زارع نژاد مشاور وزیر و رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وازرت بهداشت، دکتر هاشمی را همراهی می کنند.

[ad_2]

لینک منبع

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *